BELYSNING / Ljusstakar & kandelabrar / Ljusstakar 15354352
nr 1535 4352
Ljusstakar
ett par, senempirestil, Förgylld brons. Höjd: 28 cm
Kondition: slitage
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 24 april 2023
kl 19:05:07
1.000 kr
1.300 kr
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)